Novak Djokovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak Djokovic

Forum za sve Noletove fanove
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Roger Federer

Go down 
+3
Kaca
Estrella ☆
nole the best
7 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Noletov fan *___*
Postala si Noletova žena.....
Postala si Noletova žena.....
Noletov fan *___*


Број порука : 1672
Age : 27
Location : Uz Noleta!
Trenutno raspolozenje : ok sam
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 25.08.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 11:06 pm

Federer prosao u trece kolo Bazel turnira(nznm kako se zove)Pobedio je 6-4 6-7 6-2
Ako osvoji titulu,zasluzio je....
Назад на врх Go down
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 1:13 pm

Fedeks za brigu Amera

Utorak, 28. oktobar 2008. 17:44


Rodžer Federer je potvrdio da će igrati za Dejvis kup selekciju svoje zemlje u meču sa SAD, od 6. do 8. marta sledeće godine.

Pojedini svetski mediji nedavno su doveli u pitanje spremnost Federera da pomogne nacionalnom timu.

"Uzbuđen sam što ću još jednom igrati sa svojim zemljacima. Već se radujem duelu za koji sam sigurn da će biti veoma težak", rekao je Federer.

On je prošlog meseca igrao za reprezentaciju Švajcarske, koja je pobedom nad Belgijom izborila opstanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa.

Federer je poslednji put u prvom kolu Dejvis kupa igrao u martu 2004, kada je Švajcarska u Bukureštu savladala Rumuniju.

"Prezadovoljni smo zbog njegove odluke, jer nam se sa Rodžerom u timu povećavaju šanse za dobar rezultat", rekla je portparol Teniskog saveza Švajcarske, Sandra Perez.

Srećna okolnost za Švajcarce je to što će gostovati Amerikancima, pa Federer neće imati problem da na vreme dođe u kalifornijsko mesto Indijan Vels, u kojem će od 9. do 22. marta učestvovati na turniru.

"Da igramo sa Australijom u gostima, verovatno bi ovako nešto bilo teško izvodljivo", kazala je Perez.

Švajcarci i Amerikanci do sada su se dva puta sastajali u Dejvis kupu i obe ekipe imaju po jedan trijumf.

Pre sedam godina Federer je u duelu sa Amerikancima zabeležio tri pobede za nacionalni tim, dve u singlu i jednu u dublu.

(Beta)
Назад на врх Go down
Noletov fan *___*
Postala si Noletova žena.....
Postala si Noletova žena.....
Noletov fan *___*


Број порука : 1672
Age : 27
Location : Uz Noleta!
Trenutno raspolozenje : ok sam
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 25.08.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 2:29 am

On mene iz dana u dan sve vise nervira
Назад на врх Go down
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:07 pm

basx me zanima kako se spremio za ovu sezonu .. Smile videtjemo sxta tje uraditi .. Smile
Назад на врх Go down
Kaca
Zivis u kuci sa Noletom
Zivis u kuci sa Noletom
Kaca


Број порука : 973
Age : 30
Location : Kragujevac
Trenutno raspolozenje : super sam
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 27.08.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 12:13 am

E videcemo!
Joj sto me nervira!!!!
Назад на врх Go down
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 6:03 pm

Bogami, izgubi on od Mareja , ito ... lagano .. Smile Ne znam .. Videli ste kako je bio ljut na kraju meca .. Smile jedva se i sa sudijom pozdravio (mozda cak i nije, to nisam videla dobro .. Smile)
Назад на врх Go down
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Roger Federer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 9:41 pm

Mirka Vavrinec je trudna!

Roger Federer - Page 2 V127643p0

Rodžer Federer će na leto postati otac.

Švajcarski teniser je na svom sajtu obelodanio da je njegova dugogodišnja devojka Miroslava Vavrinec trudna i da očekuju prinovu.

"Mirka i ja smo veoma uzbuđeni jer ćemo na leto postati roditelji. Ona je trudna i srećni smo što ćemo zajedno osnovati porodicu. Ovo je san koji nam se ispunio... Volimo decu i radujemo se novom poslu roditelja. Mirka se oseća sjajno i sve ide po planu", naveo je Federer.

Federer i Miroslava Vavrinec upoznali su se 2000. godine na Olimpijskim igrama u Sidneju, gde su zajedno igrali za reprezentaciju Švajcarske.

(Beta)


Federer: Nadal mi je najveći izazov

Roger Federer - Page 2 V127626p0

Rodžer Federer se vraća na teren. Igraće na turniru u Indijan Velsu prvi put posle finala Australijan opena u kome je 13. put u karijeri poražen od Rafaela Nadala (u 19 mečeva).

Švajcarac je u međuvremenu pauzirao zbog povrede, pa nije igrao ni u Dejvis kupu. Tvrdi da je sada odmoran i spreman, i raduje se eventualnom novom duelu sa prvim reketom sveta.

Njihov 20. megdan moguć je tek u finalu.

"Volim da igram protiv Nadala. Naročito mečeve u pet setova, da vidim da li mogu psihološki da izdržim borbu. On mi je najveći izazov koji sam ikada imao", priznao je Federer.

"Protiv njega sam uvek motivisan, jer ne znam koliko bolje on može da igra, kao što ne znam ni koliko bolje ja mogu. Sigurno je samo da Rafa igra najbolji tenis u karijeri", nastavio je bivši najbolji teniser sveta.

Govoreći o Nadalu, ne može a da se ne priseti poslednjeg okršaja, u Melburnu. Taj meč ostaće upamćen i po Federerovim suzama posle poraza.

"Igrao sam dobro četiri i po seta, naročito sa osnovne linije. Doduše, servis mi nije bio dobar i to me je skupo koštalo", prokometarisao je Rodžer Federer.

Prošle godine u Indijan Velsu 27-godišnji Švajcarac je poražen u polufinalu od Amerikanca Mardija Fiša, koga je u finalu savladao Novak Đoković.

(MONDO)
Назад на врх Go down
Sponsored content





Roger Federer - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 2 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Roger Federer
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Novak Djokovic :: OFF NOLE :: Teniseri-
Скочи на: