Novak Djokovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak Djokovic

Forum za sve Noletove fanove
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Dnevnik!!!

Go down 
АуторПорука
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Dnevnik!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dnevnik!!! Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Dnevnik!!! Empty
ПорукаНаслов: Dnevnik!!!   Dnevnik!!! Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 1:58 am

Ovde cemo postavljati Noletove dnevnike .. Smile Uzivajte .. Smile
Назад на врх Go down
Estrella ☆
Postao/la si Noletov trener!
Postao/la si Noletov trener!
Estrella ☆


Број порука : 1441
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡
Trenutno raspolozenje : nikad bolje
moj forum... : ♥ღ♡
Volim Noleta :
Dnevnik!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dnevnik!!! Right_bar_bleue

Omiljeni GS : Wimbledon
Registration date : 27.04.2008

Dnevnik!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Dnevnik!!!   Dnevnik!!! Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 1:58 am

Dnevnik br. 14 (Sidnej)

Nisam pisao dugo i svestan sam koliko ste nezadovoljni tom činjenicom!

Način da se iskupim je da napišem jedan dobar i eventualno zanimljiv dnevnik :-)

Da budem iskren, pre mesec dana sam sastavio jednu poprilično interesantnu priču koju sam (po običnoj proceduri) poslao mom webmasteru na dva mejla, ali izveštaj je bio loš - NIJE PRIMIO! Sada se verovatno pitate "zašto nisam i zar nisam sačuvao taj mail"! E, pa nisam te sreće... Hvala Bogu, postoji ipak neko ko je sposoban da radi na kompjuterima u našoj familiji! Kao što možete da procenite po mom "čestom" pisanju dnevnika i "odličnom" snalaženju sa elektronikom, nisam jedan od njih. :-)

Pišem vam prve rečenice mog novog javljanja iz hotela u Sidneju, na čijem turniru učestvujem, jer protekli turnir u Brizbejnu nije prošao očekivano i nedostatak mečeva i "uigravanja" je problem pred prvi Grand Slam u Melburnu!

Upravo mi je stigla Cesar salata sa primamljivim dodacima koje ne odbijam...

S obzirom da mi je ovo prva poseta Sidneju, planiram da ga obiđem i proverim da li su tvrdnje tačne, da je ovo jedan od najlepših gradova sveta! Odsedamo u centru grada, što će nam olakšati posao razgledanja, jer je sve relativno blizu... Ipak, plaže i mekani, sitni pesak nam ostaju neminovni, jer nismo uspeli da se opustimo u našem prethodnom gradu u kojem smo imali dosta obaveza oko treninga!

Treneri žele da se oprobaju u surfovanju, a što se mene tiče, ipak ću ostati pri zemlji i tlu pod nogama! Donekle je sigurnije i teritorija je gde su ljudi nadmoćnija rasa. Vodeni svet, u Australiji, puno surfera sa belim bordovima. Sve aludira na jednu živuljku koja ima prilično oštre zubiće, koji mogu da ti otkinu deo guze! Ha, ha, ha...

Ok, nemojte da pomislite da sam paranoičan, ali barem kada je to u pitanju, gledam da rizik bude sveden na minimum! :-) Što, naravno, ne znači da ih neću sa uživanjem i koktelom u ruci gledati kako postaju plen te plemenite zivuljke! :-) Šalim se, pu, pu, pu, DALEKO BILO!

Treba verovati ljudima koji su zaduženi za sigurnost javnih plaža i ubeđen sam da drže sve pod kontrolom (ili baš i ne)! Ha, ha, ha...

Evo, vratih se sa plaže sa pozitivnim utiscima i "plaknutim" (treba ovo prevesti na engleski, ha, ha, ha) nogama.. Ostatak tela je bio van vode u kojoj su se treneri brčkali i pokušavali da uhvate veći talas koji bi ih nosio do obale...

Tako smo uživali u lepom prizoru i letnjoj idili, dok mom kondicionom treneru nije palo na pamet da se vratimo ovih dana opet na plažu, ali ovoga puta sa namerom da radimo kondiciju!? Ne znam kako je to zamislio pred onoliko ljudi, ali posao čeka i ne pita za lokaciju! :-)

Moram malo da vas vratim na završetak 2008. i da vam napišem kako je bilo u Kini na poslednjem turniru godine gde se trijumfalno završilo...

Detaljnije je bilo opisano u mejlu koji se "zagubio", ali sada ću pokušati da vam opišem u kratkim crtama.

Sezona se završila onako kako je i počela, velikim uspehom! Krunisao sam najbolju godinu u dosadašnjoj karijeri, godinu u kojoj je osvojen prvi Grand Slam, ali i godinu u kojoj je bilo uspona i padova!

Kriza je sastavni deo sporta i svaki sportista mora da prođe kroz taj period, koji ga potom očvrsne za naredne izazove.

Moram da napomenem da sam nešto vrlo neobično doživeo u Šangaju! Naime, ispred hotela svakodnevno su se okupljale grupe fanova određenih igrača koji učestvuju na Masters kupu. Tako sam i ja imao svoju grupicu ljubitelja koji su mi davali razne poklone, a ja sam im zauzvrat, u znak poštovanja posvećivao vreme za slikanje, potpisivanje, itd. Bio sm iznenađen njihovom informisanošću o mojoj karijeri i privatnom životu, a to su potvrđivali autentičnim i originalnim poklonima koje su mi darivali svakodnevno!

Necu zaboraviti pismo jedne devojke u kojem se navodi da me je čekala 30 sati da bi se slikala sa mnom i eventualno dobila zagrljaj! :-) Zbog tolikog strpljenja i želje da me vidi je zaslužila i mnogo više od potpisa i zagrljaja! Nećemo zalaziti više od gore navedenog! Ha, ha, ha...

Međutim, najviše me oduševio jedan momak koji je napamet naučio na SRPSKOM JEZIKU da otpeva Bože Pravde i Molitvu. Tako je, dobro ste pročitali... Nisam mogao da poverujem sta čujem, da Kinez koji nema nikakvu povezanost sa Srbijom (osim mene i tenisa) peva nacionalnu himnu!

Moći ćete da se uverite kad vidite snimak koji ćemo vam objaviti uskoro...

Pozdravljam vas sa kengurskog tla i želim vam se najbolje u 2009. godini!

Kengur Jack :-)
Назад на врх Go down
 
Dnevnik!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Komentari na dnevnik .. :)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Novak Djokovic :: Novak Djokovic :: Nole van terena-
Скочи на: